Tillbaka till startsidan
 
KOMMENTAR: Klotlotterier draget, se startsidan :)  [write] [read]
 

SPELARE
På denna sida kan du se alla spelare som är anmälda till tävlingen just nu.


Sortera på: FÖRNAMN  EFTERNAMN

NAMN/KLUBB
LAND
KLASS
STARTER
 
Ahlberg, Matilda
BK Söder
SWE Hcp Lördagen den 3 november 13:30
 
Alm, Marie
IFK Göteborg
SWE Hcp Fredagen den 2 november 14:30
 
Andersson, Anna
Spader Dam
SWE Open Fredagen den 2 november 14:30
Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 17:00
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
 
(R)
(R)
 
 
Andersson, Eva
BK Full House
SWE Hcp Lördagen den 3 november 17:00
Lördagen den 3 november 20:30
 
(R)
Andersson, Ida
BK Högland
SWE Open Fredagen den 2 november 18:00
Lördagen den 3 november 10:00
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
Final Round Robin Söndagen den 4 november 15:30
 
(R)
 
 
Andersson, Sandra
Spader Dam
SWE Open Lördagen den 3 november 17:00
Lördagen den 3 november 20:30
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
Final Round Robin Söndagen den 4 november 15:30
 
(R)
 
 
 
Andreasen, Isabella
Spader Dam
SWE Hcp Fredagen den 2 november 18:00
Lördagen den 3 november 10:00
 
(R)
Arvidson, Lise-Lott
BK Mjölby Bowling
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 10:00 Early Bird
 
Asplund, Sabina
BK Högland
SWE Open Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 13:30
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
 
(R)
 
Barrsäter, Monica
BK Skinnsberg
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
 
Berg, Felicia
Hellas
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 10:00 Early Bird
Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
 
(R)
Bergelin, Eva
Forsheda BK
SWE Hcp Lördagen den 3 november 13:30
Lördagen den 3 november 17:00
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
 
(R)
 
 
Bergström, Anna-Greta
Mini Arccus Club
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 10:00 Early Bird
 
Bergvall, Felicia
BK Kaskad
SWE Hcp Tisdagen den 30 oktober 18:30 Early Bird
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
 
 
Bichsel, Ewa-Lena
Sandvikens AIK BK
SWE Open Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
 
Blomqvist, Anneli
B-K Eva
SWE Open Söndagen den 28 oktober 10:00 Early Bird
Fredagen den 2 november 14:30
Lördagen den 3 november 10:00
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
 
(R)
(R)
 
Brinkeback, Lena
BC Fyrklöver
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
 
Brinkeback, Åse
BC Fyrklöver
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
 
Burman, Emma
B-K Eva
SWE Open Söndagen den 28 oktober 10:00 Early Bird
Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
 
(R)
Carlsson, Helena
Umeå IK
SWE Open Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 17:00
 
(R)
Edman, Kicki
Bogesunds BK
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
 
Ekholm, Ellen
Team X-Calibur
SWE Open Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 20:30
 
(R)
Eklöf, Maria
BK Rosen
SWE Hcp Lördagen den 3 november 13:30
Lördagen den 3 november 17:00
 
(R)
Ekström, Moa
BK Brio
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
Söndagen den 28 oktober 17:00 Early Bird
Lördagen den 3 november 13:30
 
(R)
(R)
Engberg, Hanna
Team X-Calibur
SWE Open Fredagen den 2 november 18:00
Lördagen den 3 november 10:00
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
 
(R)
 
Engström, Amanda
BK Kaskad
SWE Open Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
Tisdagen den 30 oktober 18:30 Early Bird
 
(R)
Eriksson, Carina
Linköpings DBS Zorita
SWE Hcp Tisdagen den 30 oktober 18:30 Early Bird
Fredagen den 2 november 14:30
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
 
(R)
 
Eriksson, Gunilla
IK Sleipner
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
Tisdagen den 30 oktober 18:30 Early Bird
 
(R)
Eriksson-Sola, Petra
Nasevat, Finland
SWE Open Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 17:00
Lördagen den 3 november 20:30
 
(R)
(R)
Flack, Nina
Team X-Calibur
SWE Open Fredagen den 2 november 18:00
Lördagen den 3 november 17:00
Lördagen den 3 november 20:30
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
 
(R)
(R)
 
Fredriksson, Carina
BK Origo
SWE Hcp Tisdagen den 30 oktober 18:30 Early Bird
Lördagen den 3 november 13:30
 
(R)
Friman, Judith
BK Högland
SWE Open Lördagen den 3 november 13:30
Lördagen den 3 november 17:00
 
(R)
Gadd, Amanda
Spader Dam
SWE Open Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 17:00
 
(R)
Gadd, Emma
Spader Dam
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 17:00
 
(R)
(R)
Gref, Lena
BK Raa
SWE Hcp Lördagen den 3 november 13:30
Lördagen den 3 november 17:00
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
 
(R)
 
Gref, Malin
Sundbybergs IK
SWE Open Lördagen den 3 november 13:30
Lördagen den 3 november 17:00
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
 
(R)
 
 
Halttunen, Emma
Spader Dam
SWE Open Fredagen den 2 november 14:30
Fredagen den 2 november 18:00
 
(R)
Hannunen, Suvi
Nasevat, Finland
SWE Open Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 17:00
Lördagen den 3 november 20:30
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
 
(R)
(R)
 
Hansen, Mette
Fredrikstad BK, Norge
SWE Open Fredagen den 2 november 18:00
Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 13:30
 
(R)
(R)
Hansen, Sandra
Fredrikstad BK, Norge
SWE Hcp Fredagen den 2 november 18:00
Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 13:30
 
(R)
(R)
Hellström, Emma
Sandvikens AIK BK
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
 
Hermansson, Josefin
Team X-Calibur
SWE Open Fredagen den 2 november 18:00
Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 17:00
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
 
(R)
(R)
 
Hiltunen, Eliisa
Bay, Finland
SWE Open Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 17:00
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
Final Round Robin Söndagen den 4 november 15:30
 
(R)
 
 
Holgersson, Amelie
Sundbybergs IK
SWE Hcp Lördagen den 3 november 13:30
Lördagen den 3 november 17:00
 
(R)
Holmberg, Giggie
BK Örnen
SWE Hcp Tisdagen den 30 oktober 18:30 Early Bird
Lördagen den 3 november 10:00
 
(R)
Hultin, Isabelle
Wåxnäs BC
SWE Open Lördagen den 3 november 13:30
Lördagen den 3 november 17:00
 
(R)
Hultstedt, Sofia
Team X-Calibur
SWE Hcp Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 17:00
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
 
(R)
 
Hällgren, Lina
BK Båken
SWE Hcp Lördagen den 3 november 10:00
 
Jacobsen, Åse
Trondheim BK, Norge
SWE Open Fredagen den 2 november 18:00
Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 13:30
 
(R)
(R)
Jansson, Katrin
Spader Dam
SWE Open Lördagen den 3 november 13:30
Lördagen den 3 november 17:00
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
 
(R)
 
 
Johansson, Amanda
Tingsryd KK
SWE Hcp Lördagen den 3 november 13:30
 
Johansson, Evelyn
Sandvikens AIK BK
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
 
Johansson, Malin
BK Högland
SWE Open Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 13:30
 
(R)
Johansson, Nora
Eksjö BK/EBOK
SWE Hcp Lördagen den 3 november 13:30
Lördagen den 3 november 17:00
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
Final Round Robin Söndagen den 4 november 15:30
 
(R)
 
 
Johansson, Terese
AIK
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 10:00 Early Bird
 
Johansson, Victoria
Team X-Calibur
SWE Open Fredagen den 2 november 14:30
Lördagen den 3 november 10:00
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
Final Round Robin Söndagen den 4 november 15:30
 
(R)
 
 
 
Jonsson, Moa
Sandvikens AIK BK
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
 
 
Jonsson, Terese
Sandvikens AIK BK
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
 
 
Jonsson, Therese
BK Båken
SWE Hcp Lördagen den 3 november 13:30
 
Jonsson Nord, Annika
IFK Göteborg
SWE Hcp Fredagen den 2 november 14:30
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
 
 
 
Karlsson, Jenny
BK Skrufscha
SWE Open Fredagen den 2 november 14:30
Lördagen den 3 november 10:00
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
 
(R)
 
Karlsson, Viktoria
BK Kaskad
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 10:00 Early Bird
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
Final Round Robin Söndagen den 4 november 15:30
 
 
 
Kemppainen, Tuula
Nasevat, Finland
SWE Open Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 17:00
 
(R)
Kiiskinen, Christina
BK Kaskad
SWE Open Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
Fredagen den 2 november 18:00
 
(R)
Kiiskinen, Susanna
B-K Eva
SWE Open Fredagen den 2 november 18:00
Lördagen den 3 november 10:00
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
Final Round Robin Söndagen den 4 november 15:30
 
(R)
 
 
Kilander, Annika
Sundbybergs IK
SWE Open Lördagen den 3 november 13:30
Lördagen den 3 november 17:00
 
(R)
Kjellgren, Marianne
Solør BK, Norge
SWE Hcp Lördagen den 3 november 17:00
 
Kjellås, Nora
BK Bågen
SWE Hcp Fredagen den 2 november 18:00
Lördagen den 3 november 13:30
 
(R)
Kvernhusløkken, Andrea
BK Bågen
SWE Hcp Fredagen den 2 november 18:00
Lördagen den 3 november 13:30
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
 
(R)
 
Lagerström, Anna-Lena
BK Origo
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
Söndagen den 28 oktober 17:00 Early Bird
Tisdagen den 30 oktober 18:30 Early Bird
 
(R)
(R)
Landkvist, Lena
BK Mjölby Bowling
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 10:00 Early Bird
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
Final Round Robin Söndagen den 4 november 15:30
 
 
 
 
Landqvist, Rebecca
BK Kaskad
SWE Open Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
Söndagen den 28 oktober 17:00 Early Bird
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
 
(R)
 
Larsen, Celine
BK Merci
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 10:00 Early Bird
Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
Lördagen den 3 november 13:30
 
(R)
(R)
Larsson, Linda
Team Baltzar BC
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 10:00 Early Bird
Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
Final Round Robin Söndagen den 4 november 15:30
 
(R)
 
 
 
Larsson, Ulrika
BK Qvinns
SWE Hcp Lördagen den 3 november 13:30
Lördagen den 3 november 17:00
 
(R)
Lideberg, Emelie
Team X-Calibur
SWE Hcp Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 20:30
 
(R)
Lindberg, Janina
BK Merci
SWE Open Söndagen den 28 oktober 10:00 Early Bird
Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
Final Round Robin Söndagen den 4 november 15:30
 
(R)
 
 
Lindell, Lisa
BK Högland
SWE Open Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 13:30
Lördagen den 3 november 17:00
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
 
(R)
(R)
 
 
Linderoth, Josefine
Spader Dam
SWE Open Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 17:00
 
(R)
Lindfors, Anna
BK Merci
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
 
Lindius, Maria
AIK
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 10:00 Early Bird
Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
 
(R)
Lindqvist, Alice
Team Baltzar BC
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 10:00 Early Bird
Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
Lördagen den 3 november 20:30
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
 
(R)
(R)
 
 
Lindqvist, Christina
Team Baltzar BC
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 10:00 Early Bird
Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
Lördagen den 3 november 20:30
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
Final Round Robin Söndagen den 4 november 15:30
 
(R)
(R)
 
 
Lundgren, Agneta
B-K Eva
SWE Hcp Fredagen den 2 november 14:30
 
Lundgren, Sandra
Linköpings DBS Zorita
SWE Hcp Tisdagen den 30 oktober 18:30 Early Bird
 
Lundgren, Susanne
BK Brio
SWE Hcp Fredagen den 2 november 14:30
 
Magnusson, Lean
Bogesunds BK
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
 
Maribo Søgård, Liv Inger
Solør BK, Norge
SWE Hcp Fredagen den 2 november 18:00
Lördagen den 3 november 17:00
 
(R)
Mathisen, Jenny
Solør BK, Norge
SWE Hcp Fredagen den 2 november 18:00
Lördagen den 3 november 13:30
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
Final Round Robin Söndagen den 4 november 15:30
 
(R)
 
 
Meiningen, Anita
Solør BK, Norge
SWE Hcp Fredagen den 2 november 18:00
Lördagen den 3 november 17:00
 
(R)
Molander, Alida
Team X-Calibur
SWE Open Fredagen den 2 november 18:00
Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 17:00
 
(R)
(R)
Myllymäki, Sofia
Team X-Calibur
SWE Open Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 17:00
 
(R)
Nilsson, Josefin
BK Söder
SWE Hcp Lördagen den 3 november 13:30
Lördagen den 3 november 20:30
 
(R)
Nilsson, Sabina
Team Baltzar BC
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 10:00 Early Bird
Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
 
(R)
Nilsson, Viktoria
Sundbybergs IK
SWE Hcp Lördagen den 3 november 13:30
Lördagen den 3 november 17:00
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
 
(R)
 
 
Norlin, Katarina
BK Söder
SWE Hcp Lördagen den 3 november 13:30
Lördagen den 3 november 20:30
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
Final Round Robin Söndagen den 4 november 15:30
 
(R)
 
 
 
Ohlsson, Helena
BK Brio
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 10:00 Early Bird
 
Olsson, My
BK Stjärnan
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 10:00 Early Bird
Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
 
(R)
 
 
Olzén, Maria
Forsheda BK
SWE Open Fredagen den 2 november 18:00
Lördagen den 3 november 13:30
 
(R)
Ottosson, Emelie
BK Origo
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
Tisdagen den 30 oktober 18:30 Early Bird
Fredagen den 2 november 18:00
 
(R)
(R)
Ottosson, Lena
BK Origo
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
Tisdagen den 30 oktober 18:30 Early Bird
 
(R)
Persson, Charlotte
SBC
SWE Hcp Fredagen den 2 november 18:00
Lördagen den 3 november 10:00
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
 
(R)
 
Persson Planefors, Joline
Team X-Calibur
SWE Open Fredagen den 2 november 14:30
Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 13:30
 
(R)
(R)
Renvall, Eva
BK Ferme
SWE Open Söndagen den 28 oktober 10:00 Early Bird
Lördagen den 3 november 17:00
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
 
(R)
 
Renvall, Katarina
BK Ferme
SWE Open Lördagen den 3 november 17:00
 
Risberg, Rebecca
Vimmerby BK
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 10:00 Early Bird
Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
 
(R)
Rundgren, Linnea
B-K Eva
SWE Open Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 13:30
 
(R)
Runqvist, Rosita
BK 46
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
 
Sandeen, Maria
BK Cahoot
SWE Hcp Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 13:30
 
(R)
Senitz, Tina
IK Pärlan
SWE Hcp Lördagen den 3 november 13:30
Lördagen den 3 november 17:00
 
(R)
Sethsson, Frida
Vimmerby BK
SWE Open Söndagen den 28 oktober 10:00 Early Bird
Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
 
(R)
 
 
Setthammar, Jeanette
BK Stjärnan
SWE Hcp Lördagen den 3 november 13:30
Lördagen den 3 november 17:00
 
(R)
Siverling, Regina
AIK
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 10:00 Early Bird
Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
 
(R)
Skoglund, Malin
BK Cahoot
SWE Hcp Lördagen den 3 november 10:00
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
Final Round Robin Söndagen den 4 november 15:30
 
 
 
Skytt, Maria
Bogesunds BK
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
 
Staflund, Anna
BK Brio
SWE Open Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
Söndagen den 28 oktober 17:00 Early Bird
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
 
(R)
 
 
Strandh, Carola
BK Söder
SWE Hcp Lördagen den 3 november 13:30
 
Sulkanen, Lena
B-K Eva
SWE Open Fredagen den 2 november 14:30
 
Sundberg Clausen, Veronica
Trondheim BK, Norge
SWE Hcp Fredagen den 2 november 18:00
Lördagen den 3 november 13:30
Lördagen den 3 november 20:30
 
(R)
(R)
Svahn, Jeanette
BS Kulorna
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
 
Svensson, Emilia
BK Båken
SWE Hcp Lördagen den 3 november 13:30
 
Svensson, Erika
B-K Eva
SWE Open Söndagen den 28 oktober 10:00 Early Bird
Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
 
(R)
Svensson, Felicia
BK Högland
SWE Hcp Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 13:30
Lördagen den 3 november 20:30
 
(R)
(R)
Sällberg, Kristin
BK Origo
SWE Hcp Tisdagen den 30 oktober 18:30 Early Bird
 
Tamminen, Tuula
aCat, Finland
SWE Open Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 17:00
Lördagen den 3 november 20:30
 
(R)
(R)
Thorell, Annie
Spader Dam
SWE Open Fredagen den 2 november 18:00
Lördagen den 3 november 10:00
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
Final Round Robin Söndagen den 4 november 15:30
 
(R)
 
 
Thörnqvist Svensson, Carina
BK Båken
SWE Hcp Lördagen den 3 november 13:30
 
Tidbeck, Jessica
B-K Eva
SWE Hcp Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 17:00
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
 
(R)
 
Tidbeck, Mathilda
B-K Eva
SWE Open Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 17:00
 
(R)
Tiveljung, Emelie
BK Merci
SWE Open Söndagen den 28 oktober 10:00 Early Bird
Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
 
(R)
Trender, Zoë
Teleopti IF
SWE Hcp Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 13:30
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
 
(R)
 
Tukki, Pia
Bogesunds BK
SWE Hcp Söndagen den 28 oktober 13:30 Early Bird
 
Walstad Fosseide, Grethe
Trondheim BK, Norge
SWE Open Fredagen den 2 november 18:00
Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 13:30
 
(R)
(R)
Walstad Fosseide, Tove
Trondheim BK, Norge
SWE Hcp Fredagen den 2 november 18:00
Lördagen den 3 november 13:30
 
(R)
Wedin, Marianne
BK Båken
SWE Hcp Lördagen den 3 november 13:30
 
Wegner, Cajsa
BK Femtionian
SWE Open Fredagen den 2 november 14:30
Lördagen den 3 november 10:00
Kvartsfinal Söndagen den 4 november 9:30
 
(R)
 
Wegner, Jenny
BK Femtionian
SWE Open Fredagen den 2 november 18:00
Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 17:00
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
Final Round Robin Söndagen den 4 november 15:30
 
(R)
(R)
 
 
Wiklund, Karin
Linköpings DBS Zorita
SWE Hcp Tisdagen den 30 oktober 18:30 Early Bird
Semifinal Söndagen den 4 november 12:30
 
 
Åberg, Moona
Linköpings DBS Zorita
SWE Hcp Fredagen den 2 november 14:30